Yükleniyor
 
Ahmet
421 Görüntülenme

OREUS GROUP ŞİRKETİ SAHTE ADLA VE DOLANDIRICI BİR ŞİRKET SAKIN GÜVENMEYİN.

Oreus.group ile ilgili gerekli mercilere sesleniyorum. Mesajları okumuyor ve geri dönmüyorlar. Para çekme talebime yanıt gelmiyor. DENİZ hanım adında bir kişi bundan 2 ay kadar önce beni arayıp kendilerine güvenmem gerektiğini ve bu konuda mağdur olmayacağımı dile getirdi. Bana hesap güncellemesi diye form gönderdiler ilk başlarda MERT GÜNGÖR adında ve BUSE DEMİRKAN adında şahsiyetler hemen Paribu hesabı açtırıp parayı BTC hesabına oradan da kendi hesaplarına aktarıp sistemi uzaktan kumanda müdahale yöntemiyle yardımcı olmaya çalıştılar. Ama çekmek istediğimi söylediğimde esas yüzünü gösterdi...

İngiltere de olduklarını söyleyip her konuda yardımcı olacağını söyledi MERT GÜNGÖR zatı muhterem. İlk başlarda her gün akşam üstleri arayıp bana yardımcı oluyordu. Ne zaman ki ikinci yatırımı yaptım ve iki hafta sonra 1000 dolarını çekmek istedim talebimi oluşturun dedikten sonra MERT GÜNGÖR bey bana kırk dereden su getirdi. İşte beni ciddi yatırımcılardan zannetmiş de benimle zaman kaybetmiş de. Neden böyle davrandıklarını anlamadım sordum bu sefer hiçbir şekilde mesajlarıma cevap alamadım.

Artık 1646 dolarım bunların elinde kayboldu. Mesele para değil ama çok saygısızca artık mesajlarıma ve para çekim talebime hiçbir şekilde cevap alamıyorum. İngiltere'de bulunan gerekli mercilere durumu bildiriyorum bilginiz olsun. Eğer bana geri dönüş sağlanmazsa şikayetimi en kısa zamanda tüm detaylarıyla, telefon numaralarıyla ve belgeleriyle birlikte uluslararası komisyonlara taşıyorum bilginiz olsun.Derhal paramın hesaplarıma yatırılmasını talep ediyorum ve zararımın varsa şirket yetkilileri tarafından ödenmesine ödendiği takdirde unutacağımı ve davamı ayrıca şikayetimi geri çekeceğimi bildiririm.


2022-03-25 04:58:55

Marka Cevabı

Marka Bu Şikayete Cevap Vermedi

Ziyaretçi Yorumları


Markaya Ait Diğer Şikayetler